Vajinal Gençleştirme

Vajinal Gençleştirme Nedir?

Kadınların yaşla ya da çevresel faktörlerle yapısı değişen genital bölgesini, eski durumuna döndürmek için yaptırdığı estetik vajinal rejuvenation işlemlerine denir.

Vajinal Gençleştirme İşlemi Neden ve Niçin Yapılır?

İlerleyen yaş ve çevresel faktörler nedeniyle vücutta değişiklikler meydana gelir. Kadınlar yıpranan ve canlılığını yitiren bedenlerinden rahatsızlık duyarak depresif bir ruh haline girer. Özellikle doğum, kilodaki dalgalanma ve doğal yaşlanma süreci gibi nedenlerle vajinal bölgede yaşanan değişiklikler birçok kadın için utanç verici bir durum oluşturabilir. Bu konuda kendine güvenini kaybeden ve güvensizlik hisseden kadınlar, eşlerine karşı kendilerini kapatarak sorunlu bir birlikteliğe neden olur. Günümüzde daha cesaretli olan kadınlar bu tür değişikliklerden rahatsızlık duyduğunda vajinal gençleştirme işlemleri için adım atmayı tercih etmektedir.
Vajina gençleştirme yöntemleri nelerdir?
Vajina gençleştirme, yalnızca anatomik olarak vajina daraltmayı değil fonksiyonel olarak alınan hazzı ve duyarlılığı da arttırmayı hedefleyen bu işlemler birkaç metod kullanılarak yapılır.

Vajina gençleştirme yöntemleri başlıca şunlardır;

  • Vajinanın cerrahi olarak daraltılması (vajinoplasti),
  • Lazerle vajinal daraltma işlemi,
  • Labioplasti (iç dudak estetiği.
  • Küçük dudakların estetik operasyon (labioplasti) ve büyük dudaklara yağ veya kollajen enjeksiyonları ile vajina eski darlığına kavuşur elastikiyeti artar, vulvanın dışarıdan görüntüsü gençleşir, büyük dudaklar daha hacimli genç bir görüntüye kavuşur.

Hizmet - Vajinal Gençleştirme