Hakkımda

Haziran 1978 yılında Mersin’de doğdum. 1995 yılında Toros Fen Lisesinden mezun oldum. Üniversite eğitimimi 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp fakültesinde tamamladım. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı eğitimi sonrası Kadirli Devlet Hastanesinde mecburi hizmetimi yaptım. 2011-2013 yılları arasında Özel 7 Mart Hastanesinde, 2013-2016 yılları arasında özel bir üniversitede görev yaptım. 2017 yılından itibaren Alsancak’ta muayenehanemde izmir kadın doğum alanında kadın doğum doktoru olarak görev yapmaktayım.

Bir kadın için en zor ve diğer yandan da heyecanlı anların başında doğum yaptığı an gelmektedir. Vücutta yaşanan fiziksel değişimin mental ve duygusal etkilerinin kadınları fazlasıyla etkilediği gerçektir. Bunun yanı sıra evrene yeni bir canlı getirmek için 9 aylık süreç boyunca karnında taşıdığı bebeğini dünyaya getirmeye hazır olan kadınlar kendilerini güvendikleri doktorların ellerine teslim etmek istiyorlar. Sizlere güveni vererek ve istediğiniz samimiyeti elde etmeyi kendisine amaç edinmiş bir doktor olarak hizmet sağlamaktayım.

İzmir kadın doğum alanında kadın hastalıkları tanı ve tedavisinde, kadın doğum doktoru olarak, gebelik sürecinde sizi bilgilendirme ve gerekli tıbbi müdahaleleri uygulamada, doğum anınızda stresinizi azaltabilecek nitelikte teknikler kullanma konusunda tüm bilgi, tecrübelerimi sizlere sunmaktayım. Bu nedenle de; yaşadığınız her sorunun çözümünü ya da sağlığınızı kaybetmemek amacı ile almak istediğiniz her tedbiri kadın doğum doktoru (jinekolog) olarak donanım çerçevesinde aktarmaktayım.

İzmir kadın doğum doktoru (jinekolog) olarak kadınlara sadece doğum ve gebelik sürecinde değil; cinsel yönlü sağlık sorunları hakkında (vajinismus tedavisi, cinsel terapi) da yardımcı olmaktayım. Dünyaya bir bebek getirmenin mutluluğunu yaşamak isterken onlarca stres ve üzüntü yaşamamak adına, hem de kadın hastalıklarını tespit amaçlı yaptırdığınız rutin kontrolleriniz için daha profesyonel, teknolojik ve tıbbi bilgiler edinmek için bana iletişim kanallarımdan birini seçerek ulaşabilirsiniz.

İzmir kadın doğum doktoru olarak, web sitemde size sunduğum hizmetleri görebilir hizmetlerimle ilgili sorular sorabilir, gebelik hesaplaması yaparak bebeğinizin tahmini doğum tarihini öğrenebilir ve aklınıza takılan soruları bana iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde cevaplayacağım