Barbie Vajina Estetiği

Barbie Vajina Estetiği

Barbie vajina estetiği, 'Barbie doll vagina' olarak da bilinir; sarkan, iri ve kırışık görünümdeki genital bölgenin mümkün olduğunca kısaltılması tekniğidir.

Barbie Vajina Estetiği Nedir?

Labioplasti ameliyatları, ülkemizde ve tüm dünyada, genital estetik operasyonları arasında en sık tercih edilenidir. Amaç; genital bölgedeki iç dudakların mümkün olduğunca kısaltılması, estetik olarak hoş görünüm kazandırılmasıdır. Labioplasti ameliyat teknikleri kişinin istemi ve dokusunun durumuna göre farklı şekillerde olabilir. Doğal görünüm ve Barbie vajina bunlardan ikisidir. İlk defa ABD’de Los Angeles sosyetesi tarafından dillendirilen ‘Barbie doll vagina’ görünümü, hızla yayılarak tüm dünyadaki yeni ‘designer vagina’ halini almıştır.

Barbie vajina; sarkan, iri ve kırışık görünümdeki genital bölge iç dudakların mümkün olduğunca kısaltılması, dışarıdan bakıldığında içten sarkan hiçbir yapının görülmemesi ile karakterize labioplasti tekniğidir. Benzetmek gerekirse, aynı pileli, uzun bir eteğin kısaltılıp, bir mini etek haline getirilmesidir. Hastalar tarafından en sık tercih edilen görünümdür.

Barbie vajina labioplasti (barbie doll vagina) işlemi iç dudakların mümkün olduğunca kısaltılması (labiominoraplasti) ve klitoris üzeri cilt katlantılarının azaltılması (klitoral hudoplasti) işlemlerini bir arada içerir.

Hizmet - Barbie Vajina Estetiği